Vrijwilligers zijn onmisbaar
vrijdag 21 februari 2020Onze vrijwilligers werden in het zonnetje gezet tijdens een koffieochtend en -middag in Utrecht en Zeist. Op beide locaties was het een gezellige boel, met koffie en gebak. Op de Dag van de Vrijwilliger werden zij nogmaals bedankt voor hun trouwe inzet!
Tijdens de viering sprak voorzitter van de Raad van Bestuur John Taks zijn waardering voor de vrijwilligers uit. Hij vertelde ook over de ontwikkelingen van ons ziekenhuis en er was de mogelijkheid om hem vragen te stellen. Marleen Prins - van Ee, coördinator van de Vrijwilligersdienst, bedankte de ruim 130 aanwezige vrijwilligers voor hun toewijding en inzet.
Een aantal jubilarissen beleefden een extra bijzondere dag. Richard Koning, Joke Baars, Marcel Koppen, Sylvia Cox, IJvonne Moeijes, Jan Bout, Marion van Denderen, Dilia van Dijk, Tilly Jacobs en Marianne Dievenbach zijn inmiddels tien jaar in dienst als vrijwilliger in het Diakonessenhuis. Ine de Roos vierde zelfs haar 25-jarig jubileum als vrijwilliger in ons ziekenhuis. De jubilarissen werden toegesproken en kregen bloemen om ze te bedanken en te vieren dat zij zich al geruime tijd inzetten voor ons ziekenhuis.
Vrijwilligers zijn onmisbaar in een ziekenhuis als het onze. Je komt ze tegen op de verpleegafdelingen, in de poliklinieken, in de centrale hal of Spoedeisende Hulp. Zij verzorgen ook de rijdende winkel en bibliotheek. Heb jij interesse in een vrijwilligersfunctie in ons ziekenhuis? Hier lees je meer en bekijk je de vacatures!